MENU

Doe mee met de Nieuwjaarsduik in Balkbrug!

3 januari 2026, de allereerste editie

Start het nieuwe jaar fris, sportief en vooral gezellig! Voor het eerst organiseren we in Balkbrug een echte nieuwjaarsduik voor iedereen uit het dorp en de omgeving. Dit jaar duiken we niet in een meer of kanaal, maar in onze eigen waterbak bij Reestdal Outdoor. Extra bijzonder: je kunt ervoor kiezen om via onze tarzanzwaai het water in te gaan, de ultieme kickstart van het nieuwe jaar.

En om het nog feestelijker te maken: Unox is erbij! Ze zorgen voor heerlijke warme erwtensoep en natuurlijk de welbekende Unox-mutsen voor deelnemers.

Praktische informatie

πŸ’Ά Prijs:

€5,- per persoon (voor het goede doel: Stichting Kinderfeest)

πŸ•›Tijd:

3 januari 2026
Inloop 10:30 uur
Start eerste deelnemer: 11:00
Einde: 13:00 uur

πŸ“ Locatie:

Reestdal Outdoor
De Haar 5, Balkbrug

πŸ§’ Leeftijd:

Vanaf 12 jaar zelfstandig, jonger dan 12 jaar, alleen onder begeleiding

De opbrengst gaat dit jaar naar Stichting Kinderfeest. Deze stichting zet zich in voor kinderen uit onze regio die in armoede opgroeien en bezorgt hen een onvergetelijke dag. Door mee te doen draag je direct bij aan dit mooie doel.

Veilig, warm en goed geregeld

We gaan voor minstens 150 enthousiaste deelnemers en zorgen voor een veilige en overzichtelijke plek met:

  • duidelijke in- en uitstappunten
  • EHBO en veiligheidsvoorzieningen
  • een warme ruimte om op te warmen
  • chocolademelk, soep en andere lekkernijen

Zo kan iedereen, jong Γ©n oud, veilig meedoen.

Meedoen en sponsoren

Deelname kost €5,- per persoon.
Daarnaast kun je je laten sponsoren door familie, vrienden of lokale ondernemers. Zo steun je niet alleen het goede doel, maar krijgen sponsors ook extra zichtbaarheid tijdens het evenement.

Doe je mee?

Schrijf je hier in!